راهنمای شرکت در حراج
 • ثبت نام در سايت: برای این امر لازم است ، کاربر پس از ورود به سامانه بر روی قسمت " ثبت نام در سایت " کلیک نماید ، پس از مطالعه شرایط و ضوابط شرکت در حراج و تایید آن ، فرم مربوط به اطلاعات شخصی باز شده و می بایست پس از تکمیل ، تایید ثبت نام صورت پذیرد
  نكته: تایید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت درحراج ، حمل بر اطلاع و پذیرش کلیه شروط شرکت در حراج می باشد که شرکت کننده پس از تایید نهایی حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.
 • انواع حراج:
  حراج طلایی : مزایده ای می باشد که سیم کارت ها به صورت تکی و با انتخاب سایت رندترین به مزایده گذاشته خواهد شد و تمامی کاربران امکان شرکت در حراج سیم کارت ها را بدون محدودیت خواهند داشت .
  حراج سیم خواست: کاربران سایت می توانند در درگاه سیم خواست که در بالای صفحه اصلی سایت تعبیه شده است سیم کارت های مورد علاقه خود را طبق شرایط درج شده در پنل ثبت و درخواست دهند پس از آن رندترین اقدامات لازم جهت تهیه و خرید سیم کارت های درخواستی کاربران آغاز می کند و در صورتی که سیم کارت های مذکور به صورت صفر موجود باشد رندترین آن ها را تهیه کرده و در تالار حراج سیم خواست به مزایده خواهد گذاشت و به شخص و یا اشخاص درخواست کننده اطلاع رسانی خواهد شد تا بتوانند در مزایده شرکت کنند، البته لازم به ذکر است تمامی کاربران می توانند در مزایده سیم کارت های تالار حراج سیم خواست شرکت کنند و هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت .
  حراج باندل : در این تالار سیم کارت ها با الگوهای مختلف با یکدیگر باندل شده و به مزایده گذاشته خواهند شد و به صورت یکجا به فروش خواهد رسید که بسیار مناسب خانواده و یا شرکت های کوچکی خواهد بود که تمایل به خرید سیم کارت های مشابه دارند .
 • انتخاب شماره رند مورد نظر: کاربر بعد از انتخاب شماره تلفن مورد نظر بر روی قسمت کلیک نموده و فرم مربوط به تامین اعتبار برای ایشان باز می شود.
 • تامین ودیعه شرکت در حراج یک شماره تلفن : کاربر می بایست فرمهای مربوط به پرداخت فیش بانکی و به عبارتی دیگر " تامین اعتبار " را تکمیل نماید ، این پرداخت پس از اینکه به تایید رسید در حساب اعتبار کاربر نمایش داده می شود. (پرداخت فقط آنلاين است(
  نكته: کاربران جهت دسترسی به آخرین اطلاعات مربوط به حراج در قسمت " پیشخوان کاربری " کلیک نمایند.
 • مجوز شركت در حراج: بعد از تامین ودیعه مورد نیاز شرکت در حراج ، کاربر مجاز به شرکت در حراج برای همان شماره انتخابی می باشد.
 • رقابت در ارائه قيمت پيشنهادي: در این مرحله کاربران به رقابت بر روی شماره ها پرداخته و می توانند بعد از پرداخت ودیعه به تعداد نامحدود ، اقدام به رویت مبلغ پیشنهادی دیگران و افزایش مبلغ پیشنهادی خود نمایند.
  نكته: کاربران امکان درج قیمت با مبلغ کمتر از آخرین قیمت پیشنهاد شده را نداشته و می بایست در هر بار ارائه قیمت ، حداقل نرخ افزایش را رعایت نمایند .
 • نحوه اتمام حراج: اتمام حراج برای هر شماره 2 شرط مشخص دارد که حتما باید هر دو شرط محقق گردد اول اینکه زمان اعلام شده برای حراج آن شماره به اتمام رسیده باشد و شرط دوم اینکه حداقل 1 ساعت از زمان آخرین پیشنهاد برای این شماره گذشته باشد. (زمان 1 ساعت در صورت تغيير به دليل برگزاري دوره هاي ويژه در مناسبت هاي متفاوت از طريق اخبار سايت و ديگر كانال هاي ارتباطي اطلاع رساني خواهد شد و سايت رندترين مسئوليتي در قبال عدم توجه كاربران به اطلاع رساني نخواهد داشت(
 • معرفي برندگان اول، دوم، سوم: بعد از اتمام مهلت مقرر برای شرکت در حراج و اعلام اسامی نفرات اول ، دوم و سوم برنده هر شماره تلفن رند و بدیهی است که ودیعه نفرات بعدی بلافاصله آزاد گردیده و برندگان حراج می توانند در قسمت " پیشخوان کاربری " اقدام به پرداخت ما به التفاوت حراج برنده شده نمایند ، نفرات برنده اول می بایست ظرف مدت 72 ساعت نسبت به پرداخت مبلغ نهایی اقدام نمایند و بعد از اتمام خرید توسط برنده اول ودیعه برندگان دوم و سوم آزاد می گردد در غیر اینصورت ودیعه پرداختی توسط کاربر برای آن شماره مورد نظر ضبط و کاربر از دور حراج خارج می گردد. بدیهی است ،سیستم به صورت خودکار با ارسال پیامک به نفر دوم برنده شماره تلفن رند ، مهلت پرداخت مبلغ نهایی را به ایشان اعلام و اجازه پرداخت را برای 72 ساعت دوم محاسبه و آغاز می نماید و همچنین برنده سوم .
 • استرداد ودایع: ودایع واریزی توسط شرکت کنندگان پس از اعلام نتایج هر حراج، طبق قوانین و مقررات شرکت در حراج به صورت خودکار نهایت تا سه روز کاری به شماره کارتی که کاربر از طریق آن مبلغ ودیعه را واریز کرده است مسترد خواهد شد