انواع تالار های حراج جهت خرید سیم کارت
 • حراج طلایی : مزایده ای می باشد که سیم کارت های رند و صفر مخابراتی از تمامی استان ها به فروش گذاشته می شوند و تمامی کاربران امکان شرکت در حراج سیم کارت ها را بدون محدودیت خواهند داشت .
  حراج سیم خواست: کاربران سایت می توانند در درگاه سیم خواست که در بالای صفحه اصلی سایت تعبیه شده است سیم کارت های مورد علاقه خود را طبق شرایط درج شده در پنل ثبت و درخواست دهند پس از آن رندترین اقدامات لازم جهت تهیه و خرید سیم کارت های درخواستی کاربران را آغاز می کند و در صورتی که سیم کارت های مذکور به صورت صفر مخابراتی موجود باشد آن ها را تهیه کرده و در تالار حراج سیم خواست به مزایده خواهد گذاشت و به شخص و یا اشخاص درخواست کننده اطلاع رسانی خواهد شد تا بتوانند در مزایده شرکت کنند، البته لازم به ذکر است تمامی کاربران می توانند در مزایده سیم کارت های تالار حراج سیم خواست شرکت کنند و هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت .
  حراج باندل : در این تالار سیم کارت ها با روش های مختلف با یکدیگر بسته بندی شده و به فروش گذاشته خواهند شد و به صورت یکجا قابل خریداری توسط شما خواهد بود که بسیار مناسب خانواده و یا شرکت های کوچکی خواهد بود که تمایل به خرید سیم کارت های مشابه دارند .


  نحوه خرید سیم کارت
 • ثبت نام در سايت: برای این امر لازم است ، کاربر پس از ورود به سایت بر روی قسمت " ثبت نام در سایت " در صفحه اصلی کلیک نماید، پس از مطالعه شرایط و ضوابط شرکت در حراج و تایید آن، فرم مربوط به اطلاعات شخصی باز شده و پس از تکمیل مشخصات، ثبت نام انجام می پذیرد.
  نكته: تایید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت درحراج ، حمل بر اطلاع و پذیرش کلیه شروط شرکت در حراج می باشد که شرکت کننده پس از تایید نهایی حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.
  نكته: اطلاعات شخصی می بایست دقیق و صحیح وارد شود تا پس از خرید با مشکلات احراز هویت، جهت تحویل محصول روبرو نشوید.
 • انتخاب شماره رند مورد نظر: کاربر بعد از انتخاب شماره تلفن مورد نظر و مشاهده بررسی آن با استفاده از گزینه "اطلاعات بیشتر" در پایین هر سیم کارت بر روی قسمت " شرکت در حراج " در قسمت زیرین سیم کارت مورد نظر کلیک نموده و فرم مربوط به تامین اعتبار برای ایشان باز می شود.
 • تامین ودیعه شرکت در حراج برای خرید سیم کارت : مبلغ ودیعه هر سیم کارت متفاوت است و در صفحه پرداخت ودیعه مبلغ از پیش تعیین شده و قبل از پرداخت قابل مشاهده می باشد لازم به ذکر است در صورت برنده نشدن در حراج مبلغ ودیعه به شما بازگشت داده خواهد شد.
  نكته: بهتر است کاربران پرداخت ودیعه را به لحظات پایانی موکول نکنند چون امکان دارد سیستم پیشنهادات آن ها را به دلیل ازدحام کاربران تایید نکند
  نكته: جدول محاسبه مبلغ ودیعه در صفحه قوانین و مقررات درج شده است
  نكته: زمانی که کاربر ودیعه را برای خرید سیم کارتی واریز می کند فقط می تواند در آن سیم کارت شرکت کند و امکان شرکت در سیم کارت دیگری با همان مقدار ودیعه و یا کمتر وجود ندارد
 • مجوز شركت در حراج: بعد از تامین ودیعه مورد نیاز، کاربر مجاز به شرکت در حراج برای همان شماره انتخابی می باشد که لازم به ذکر است پس از پرداخت ودیعه مستقیما به صفحه ثبت پیشنهاد هدایت خواهد شد و در صورت بروز هر مشکلی و عدم ارسال کاربر به صفحه ثبت پیشنهاد می تواند به صورت دستی مجدد گزینه شرکت در حراج سیم کارت مورد نظر را انتخاب کند و پیشنهاد خود را ثبت نمایید
 • رقابت در ارائه قيمت پيشنهادی: در این مرحله کاربران به رقابت بر روی شماره ها پرداخته و می توانند به تعداد نامحدود اقدام به رویت مبلغ پیشنهادی دیگران و افزایش مبلغ پیشنهادی خود نمایند.
  نكته: کاربران امکان درج قیمت با مبلغ کمتر از آخرین قیمت پیشنهاد شده را نداشته و می بایست در هر بار ارائه قیمت ، حداقل نرخ افزایش را رعایت نمایند .
  نكته: بازه افزایش پیشنهاد برای هر سیم کارت حداقل 5 درصد قیمت پایه سیم کارت و حداکثر 20 درصد آخرین پیشنهاد ثبت شده برای آن سیم کارت می باشد.
  نكته: زمان پایان هر حراج، قیمت پایه و میزان ودیعه هر سیم کارت در اطلاعات بیشتر آن درج شده است.
  نكته: در صورتی که کاربر ودیعه را پرداخت نماید و پیشنهاد خود را ثبت نکند ودیعه او پس از اعلام نتایج بازگشت داده خواهد شد و می بایست تا آن زمان صبر نماید.
 • نحوه اتمام حراج: اتمام حراج برای هر شماره 2 شرط مشخص دارد که حتما باید هر دو شرط محقق گردد اول اینکه زمان اعلام شده برای حراج آن شماره به اتمام رسیده باشد و شرط دوم اینکه حداقل 1 ساعت از زمان آخرین پیشنهاد برای این شماره گذشته باشد. (زمان 1 ساعت در صورت تغيير به دليل برگزاري دوره هاي ويژه در مناسبت هاي متفاوت از طريق اخبار سايت و ديگر كانال هاي ارتباطي اطلاع رساني خواهد شد و سايت رندترين مسئوليتي در قبال عدم توجه كاربران به اطلاع رساني نخواهد داشت)
 • معرفي برندگان اول، دوم، سوم: بعد از اتمام مهلت مقرر برای شرکت در حراج و اعلام اسامی نفرات اول ، دوم و سوم برنده هر شماره سیم کارت رند و بدیهی است که ودیعه نفرات بعدی بلافاصله آزاد گردیده و برندگان حراج می توانند در قسمت " پیشخوان کاربری " اقدام به پرداخت ما به التفاوت حراج برنده شده نمایند ، نفرات برنده اول می بایست ظرف مدت 72 ساعت نسبت به پرداخت مبلغ نهایی اقدام نمایند و بعد از اتمام خرید توسط برنده اول ودیعه برندگان دوم و سوم آزاد می گردد. در صورتی که نفر اول در مهلت پرداخت خود از پرداخت ما بقی مبلغ سیم کارت خودداری نماید، ودیعه پرداختی توسط ایشان برای آن شماره مورد نظر ضبط و کاربر از دور حراج خارج می گردد. بدیهی است که سیستم به صورت خودکار با ارسال ایمیل به نفر دوم برنده شماره سیم کارت رند مهلت پرداخت مبلغ نهایی را به ایشان اعلام و اجازه پرداخت را برای 72 ساعت دوم محاسبه و آغاز می نماید و همین منوال برای برنده سوم نیز اتفاق خواهد افتاد.
 • استرداد ودایع: ودایع واریزی توسط شرکت کنندگان پس از اعلام نتایج هر حراج، طبق قوانین و مقررات شرکت در حراج به صورت خودکار نهایت تا سه روز کاری به شماره کارتی که کاربر از طریق آن مبلغ ودیعه را واریز کرده است مسترد خواهد شد
  نكته: در صورتی که کاربران پرداخت ودیعه را با کارت هدیه ویا کارت خرید انجام دهند عودت ودیعه آنها با مشکل رو برو خواهد شد